Głównej zawartości

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Stargardzie „Konsultacjach społecznych” dotyczących Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, które odbędą się 23 listopada 2017 roku w godzinach 17.00-19.00 w  Stargardzkim Domu Kultury Kolejarza przy ulicy Szczecińskiej 17.

Podczas spotkania przewidywane jest uczestnictwo m.in. Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie, Starosty Stargardzkiego, Prezydenta Miasta, Burmistrzów i Wójtów z Powiatu Stargardzkiego, Prezesa Sądu Rejonowego, Prokuratorów Rejonowych, Komendanta Straży Pożarnej i Straży Miejskiej, a także zainteresowanych mieszkańców miasta i lokalnych mediów.

Ponadto wspólne spotkanie będzie również doskonałą okazją do podsumowania poziomu bezpieczeństwa w centrum miasta Stargard, gdzie zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców wprowadzone zostały dodatkowe patrole finansowane ze środków Urzędu Miasta.

Tego dnia nastąpi także ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu na nazwę nowej maskotki policyjnej, która wraz z policjantami będzie prowadziła działania profilaktyczne na terenie całego Powiatu Stargardzkiego.